Тур “Грузія Гостинна” 21-26 квітня

розміщено в: Без рубрики | 0

Екскурсійний тур “Гостинна та захоплююча Грузія” 21-26 квітня

1 день  

03:00 – виїзд з Луцька. Переїзд у аеропорт м. Бориспіль.
10:00 – реєстрація на рейс.
16:00 – прибуття у аеропорт м. Тбілісі. Трансфер до готелю Dalida 3*, поселення.
Прогулянка з гідом по вечірньому Тбілісі.
Факультативно: відвідання славнозвісних, цілющих сірководневих бань.
Вечеря в одному з кафе чи ресторанів міста. Повернення в готель.

2 день

Сніданок в готелі.
Виїзд у «Мцхета» (Другий Єрусалим). Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія (3 год).
Мцхета – дуже старовинне місто, що знаходиться поряд з Тбілісі та багате на історико-архітектурні пам’ятки. Це, одна з перших столиць Грузії, фактично серце грузинської цивілізації. Тут ми відвідаємо Кафедральний Собор «Светіцховелі» – що є духовним центром та однією з найголовніших архітектурних споруд всій Грузії.
Піднімемося в монастир Джварі (V ст.), де за переказами молилася святителька Грузії Свята Ніно. Сьогодні, тут відкривається приголомшлива прекрасна панорама на злиття двох рік – Кури і Арагви.
Вільний час для обіду.
Далі, гірськими дорогами доберемося до монастиря Шио Мгвіме, що є одним з найцікавіших і благодатних місць в Грузії. Шио-Мгвімскій монастир знаходиться у вузькій вапняковій ущелині високо в горах, куди веде лише одна дорога з Мцхети. На вас чекає 10 км чудового серпантину з краєвидами на зелені пагорби і стрімкі скелі з жовтуватого вапняку.
Повернення в Тбілісі. Ночівля у готелі.

3 день

Сніданок в готелі.
Відвідування Тбіліського ринку.
Ознайомлення з архітектурною спадщиною Тбілісі. Наша мандрівка розпочнеться з автомобільного туру по головному проспекту столиці – вулиці Руставелі, де знаходиться більшість великих театрів, музеїв, готелей, ресторанів та різноманітні офіційні заклади.
Відвідаємо красиву й багату на пам’ятки архітектури вулицю Марджанішвілі. Далі попрямуємо до парку «Ріке», що має вигляд карти Грузії, якщо на нього дивитися зверху.
Прогуляємося сучасним Мостом Миру – другим за складністю архітектури мостом у світі.
Всього за кілька хвилин новеньким підйомником ми опинимося на фортеці «Нарікала», де відкриються запаморочливі краєвиди на легендарну столицю Грузії. Фортеця Нарікала – це цитадель в серці старого міста, що упродовж 15 століть була головним військово-оборонним укріпленням Тбілісі.
Вільний час для обіду.
Підйом (оглядовий підйомник) на гору Мтацмінда, що названа «Святою горою» по аналогії зі Святою Горою Афона. Гора популярна і як природне явище, і як місце розваг, і як святе місце — із-за храму Батька Давида. З точки зору історії і культури цікава Пантеоном біля цього храму, а з точки зору кулінарії — рестораном. Вважається найвищою горою в окрузі.
Повернення в готель.

4 день

Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
Давид Гареджи – це великий комплекс печерних монастирів, які розкидані на ділянці в пару десятків кілометрів уздовж грузинського кордону. Частина монастирів потрапила на територію Азербайджану і називається там Keşiş Dağ. Зараз в Грузії це “пам’ятка №1”, десь на рівні Вардзії.
Окрім дивовижних стародавніх монастирів, щовисочіють серед скель, для простого туриста Давид Гареджі цікавий і ще двома особливостями. По-перше, тут приголомшлива по красі природа – гірські луки, зовсім неземні, нібито космічні, різнокольорові скелі, а вниз, на південь, куди очі дивляться, простягається безкрайній степ. Також, тут по лінії Гареджійского кряжа проходить державний кордон Грузії і Азербайджану – таким чином, сам монастирський комплекс нині перебуває на території відразу двох країн: Лавра Давида на північному схилі хребта – це Грузія, а монастирські печери на південному схилі і ще ряд віддалених монастирів – це Азербайджан. І в рамках стандартного двогодинного кола по туристичній стежці монастирського комплексу, мандрівник ступає ногою на землю відразу двох держав.
Бодбе. Недалеко від Сігнагі, в мальовничій місцевості з видом на Алазанську долина та засніжені вершини Кавказького хребта розташувався монастир Бодбе. Свята рівноапостольна Ніно грузинська, одна з найбільш шанованих в Грузії, знайшла тут свій останній притулок.
Переїзд в Сігнагі, поселення у гостьовий дім Nana’s guest house.
Факультативно: вечір грузинської кухні та музики.

5 день 

Сніданок.
Екскурсія дивовижним містечком Сігнагі.
Сігнагі – це місто кохання, що розкинулося посеред складного гірського рельєфу, який придає містечку особливого шарму. Особливо запам’ятовуються балкони з дерев’яними ажурними огорожами. Тут на вузьких вулицях старого міста добре відчувається колорит минулих століть, а з середньовічної фортеці, що обступила його мов китайська стіна, відкривається чудовий краєвид на Алазанську долину та околиці.
Переїзд в Тбілісі, трансфер у аеропорт.
16:00 – повернення додому.

—————————————————————————————————————————————————————————

Вартість – 430 дол. / 1 особа

Наші переваги:

– супровід професійним travel-гідом;
– авторська програма, що передбачає максимум вражень, та комфортний відпочинок;
– зручне місцепроживання відносно цікавих туристичних об’єктів ;
– вечірні факультативні розважальні програми;
– у нас весела, дружня компанія

У вартість включено:

– транспортно-екскурсійне обслуговування;
– проживання у готелі та гостинному домі, при 2-ох, 3-ох містному розміщенні;
– сніданки;
– оглядові підйомники у Тбілісі.
– супровід гідом компанії;
– страхування;
– гарний настрій

Додаткові витрати:
– харчування (обіди та вечері);
– пожертви у храмах, чаєві гіду та водієві (орієнтовно до 15$)
– тіфліські бані (5-10$)
– факультативні екскурсії та дегустації.

========================СКАЧАТИ ТУР=========================

Залишити відповідь