• Skiing, winter, snow,  skiers, sun and fun - family enjoying winter vacations

«Словаччина + Краків + Термали» 8-11 березня

размещено в: Без рубрики | 0

Екскурсійно-лижний тур, 8 — 11 березня

«Лижна Словаччина + Термальні джерела + Екскурсія у Кракові»

1 день

05:00 виїзд з м. Луцьк — ч/з м. Володимир-Волинський та м. Нововолиськ
Перетин кордону

Зупинка на сніданок, чай-кава, туалет

15:00 екскурсійна прогулянка по м. Краків.
Екскурсія «Королівський Шлях». Краків – це дуже зручний для туристів місто, адже всі основні визначні пам’ятки знаходяться уздовж так званої Королівської дороги. Це маршрут який почнеться одразу у оборонних фортифікацій XIV століття, веде до Головної Ринкової площі, повз Маріацького костелу і закінчується в Королівському палаці. Під час нашої прогулянки по Кракову не дам Вам нудьгувати – чудові палаци, старовинні храми, цікаві історії, казки і анекдоти … Об’єкти які входять в оглядову екскурсію: Вавельський пагорб, Кафедральний собор (без входу всередину), вул. Канінічая, костел Петра і Павла, костел Св. Андрія, Сукняні ряди, Маріацький костел- буде останнім пунктом екскурсії.

Виїзд на ночівлю. Вечеря.

2 день

07:30 сніданок.
08:00 виїзд на гірсько-лижний курорт «Ясна» або «Штребське Плесо» (Словаччина) в залежності від погодніх умов. Купівля абонементів + прокат спорядження. Катання на лижах, сноубордах, сноутюбінг, пргулянки по горах.
16:30 збір групи та виїзд на місце ночівлі.

Факультативно: відвідання аквапарку Татраландія (туристи оплачують тільки вхідний квиток, 3 год. — 19 €, цілий день 22 €).
Перлина термальних вод! Один з найкращих аквапарків Європи, де Тебе чекають: 18 водяних гірок, 6 термальних басейнів, дитячий басейн з замком Амазонія, великий спортивний майданчик, різноманітні процедури, масаж. Фантастична атмосфера аквапарку подарує Тобі незабутні враження і радість! Не забудь рушник та купальний костюм!

3 день

07:30 сніданок.
08:00 виїзд на гірсько-лижний курорт «Татранська Ламніца» (Словаччина). Купівля абонементів + прокат спорядження. Катання на лижах, сноубордах, сноутюбінг, пргулянки по горах.
16:30 збір групи та виїзд на місце ночівлі.

Факультативно: відвідування термального парку Врбов м. Кежмарок (туристи оплачують тільки вхідний квиток 10 € / 3 год.). Термальний парк Врбов — це комплекс басейнів з термальною водою до складу якої входить багато цілющих матеріалів та сполук. Геотермальна вода, що наповнює басейни, виходить з глибини більше 2000 м і містить мінерали, які надають сприятливий вплив на опорно-рухову, дихальну, нервову системи, на шкіру і серцево-судинну систему. Температура води досягає 59 ° C. У басейнах підтримується температура від 26 до 38 ° C. Цілюща вода допомагає розслабитись і отримати нові сили.

4 день

07:30 сніданок. Звільнення номерів
08:00 виїзд групи на купання у Аквапарку «Gorący Potok» Польща (туристи оплачують тільки вхідний квиток  25 zł / 1,5 год., 45 zł / 2,5 год., 59 zł / цілий день).
«Розслаблення, гарна розвага, кращі спогади — Термальні води: Гарячий Струмок!». Сердечно пропонуємо Вам комплекс, більше десяти, унікальних джерел-басейнів з натуральної, сирої сірчаної водою, в якій кожен знайде щось для себе. Фонтани, водні масажі і гейзери, гірки гарантують чудове розвага як дітям так і дорослим. Лікувальна сірчана вода дозволить Вам подбати про здоров’я і красу, а винятковий стиль об’єкта, що залишається в гармонії з природою, напевно буде милий для Ваших очей.

Обід
Виїзд групи додому. Проходження кордону.
23:30 прибуття на Україну

————————————————————————————————————————————————————————————

Вартість туру — 160 € / особа

У вартість входить: проїзд автобусом єврокласу (Опель Віваро або Мерседес Спрінтер), проживання в гестхаусі (рівень готелю 3*), екскурсії по програмі, страхування, весела компанія.

У вартість не входить: харчування, вхідні квитки, абонементи, оренда лижного спорядження, особисті витрати

Оставить ответ