ВІКЕНД “КРАКІВ + ПРАГА” 24-27 травня

розміщено в: Без рубрики | 0

Екскурсійний тур ВІКЕНД “КРАКІВ + ПРАГА”  24-27 травня

1 День 

22:00 – виїзд з Луцька.

2 День 

01:00 – проходження державного кордону.
09:00 – сніданок перед Краковом.
10:00 – орієнтовне прибуття до Кракова.
Екскурсія «Королівський Шлях». Краків – це дуже зручний для туристів місто, адже всі основні визначні пам’ятки знаходяться уздовж так званої Королівської дороги. Це маршрут який почнеться одразу у оборонних фортифікацій XIV століття, веде до Головної Ринкової площі, повз Маріацького костелу і закінчується в Королівському палаці. Під час нашої прогулянки по Кракову не дам Вам нудьгувати – чудові палаци, старовинні храми, цікаві історії, казки і анекдоти …

Об’єкти які входять в оглядову екскурсію: Вавельський пагорб, Кафедральний собор (без входу всередину), вул. Канінічая, костел Петра і Павла, костел Св. Андрія, Сукняні ряди, Маріацький костел- буде останнім пунктом екскурсії.

Обід. Вільний час в Кракові. Факультативно: “Соляні Копальні” Велічки” (10€+ вх. Квиток) – найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть: глибокі дев’ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні твори. Тут ми побачимо чаруючий погляд підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок. Факультативно:Запрошую на прогулянку по старовинному єврейському кварталу – Казімєж (5/ос. При групі від 12 ос.). В районі Казімєж збереглися сім синагог, середньовічне єврейське кладовище, єврейська Миква-ритуальна лазня для чоловіків і жінок. Саме тут знімали сцени фільму Стівена Спілберга «Список Шиндлера ”. Це місце контрастів і незабутньої атмосфери …. Століттями район виконував торгову функцію, а в XXI столітті став популярним місцем серед богеми і студентів. Ви знайдете тут безліч затишних кафе і ресторанів. Екскурсія присвячена історії і традицій єврейського народу і трагічної загибелі під час Другої світової війни.19:00 – виїзд на поселення.
21:30 – орієнтовне прибуття у готель на кордоні з Чехією.

3 День 

07:00 – сніданок в готелі, виселення з готелю.08:00 – виїзд з готелю.
13:00 – прибуття в Прагу.Екскурсія «Все найкраще в Празі». Ми пройдемо через століття – з доісторичних часів до наших днів. Це буде чарівна подорож у просторі і в часі …Ви почуєте подробиці з життя королів, що вершили історію Чехії і Європи. Разом ми пройдемо Королівським шляхом, яким проходили королі, починаючи з 14 століття, до собору святого Віта, щоб покласти на голову корону. Ми відвідаємо Празький Град – резиденцію чеських князів і королів, римських і австрійських імператорів. На його будівництво пішло понад 1000 років і тепер Празький Град – найбільший замковий комплекс Європи. Обов’язково зайдемо в собор святого Віта – грандіозний храм, який будувався 6 століть, де зараз відпочиває великий Карл IV і до самого святого Вацлава, де до сих пір дбайливо зберігається дорогоцінна королівська корона, виготовлена ​​в 14 столітті. Пройдемося по Малій країні, помилуємося її палацами і костелами. Заглянемо в прекрасний Вальдштейнський сад з гордими павичами, величезними совами і золотими рибками.Відвідаємо саму вузеньку вуличку в Празі з незвичайною історією.Вийдемо на знаменитий Карлів міст і обов’язковим загадаємо бажання в заповітному місці, з дотриманням особливого ритуалу.Вийдемо на Староміську площу – серце Праги. Розглянемо прекрасні палаци на площі, готичний Тинський храм і Старомнестську ратушу. Спустимося в таємниче середньовічнє підземелля.Затримаємося біля знамениттого Астрономічного годинника і спробуємо розгадати, як же все-таки працює цей середньовічний годинниковий механізм і що сталося з його творцем.
Вільний час. Факультативно: Прогулянка на кораблику по Влтаві (25€). Аперитиви, вечеря шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей. Ось вони незабутні миті в житті. Переїзд і поселення в готель у Празі.

4 День 

Сніданок, звільнення номерів.
Повернення додому.
По дорозі за бажанням відвідуємо в Польщі один із гіпермаркетів.

—————————————————————————————————————————————————————————

Вартість: 5500 грн./особа

Наші переваги:

– супровід професійним travel-гідом;
– авторська програма, що передбачає максимум вражень, та комфортний відпочинок;
– зручне місцепроживання відносно туристичних об’єктів;
– вечірні факультативні розважальні програми;
– у нас весела, дружня компанія

До вартості включено:
– екскурсійне та транспортне обслуговування;
– проживання у готелі 3*;
– сніданки;
– страхування;
– супровід гідом компанії;
– хороший настрій

Додатково оплачується:
– вхідні квитки;
– факультативні екскурсії;
– проїзд громадським транспортом.

========================СКАЧАТИ ТУР=========================

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *