Раннє Бронювання Туреччини

розміщено в: Без рубрики | 0

Друзі, нагадуємо що триває Акція “Раннє Бронювання” Літо 2019. Ви маєте чудову можливість розумно заощадити, запланувавши Ваш відпочинок наперед.
З 1 березня почне діяти третій етап.
Що таке “Раннє Бронювання” та чому це вигідно?
З кінця попереднього року провідні оператори укладають договори з готелями, беруть в оренду чартерні літаки і формують путівки для Вас.
Раннє бронювання стартує з кінця грудня – початку січня.
Акція має цілий ряд переваг, якими досить активно користуються жителі європейських країн. Наприклад, заздалегідь бронюють свої поїздки приблизно 85% жителів Великобританії, та й показники такого ж рівня є і в країнах Європи. І це цілком виправдано! Таким чином, можна заощадити до 40% вартості такої ж путівки, але в сезон.
Цього року деякі великі оператори підготували гарантії для своїх туристів у разі зниження ціни. Таке теж трапляється. Коли? Коли пропадають місця в літаку, коли пропадають викуплені номери в готелях, та, навіть, заборонили відпочинок громадянам Росії (приклад минулого року).
Тому, вразі зменшення вартості на придбаний Вами тур, оператори гарантують повернення різниці суми, хоча там теж свої умови. Чи буде це так – покаже практика.
Одним з популярних напрямків відпочинку літом туристів України є Туреччина.
Сезон в Туреччині починається вже з квітня.
Досить часте питання/ствердження “В квітні в Туреччині холодно”. Насправді, це залежить від курорту. Так в Аланії ви спокійно зможете купатись в морі. Хоча з дітьми рекомендуємо обирати як мінімум травень місяць.
Відпочинок на егейському побережжі найкраще обирати на кінець травня – початок червня.
Це все є індивідуально, так як географія побережжя Туреччини дуже різноманітна що впливає і на температуру води. Від піщаних пляжів з пологим входом в море (Сіде). До галькових, з каменистими та гальковими (Кемер) заходами. Та до піщиних пляжів, де до берегу примикає природня плита. В таких готелях вхід в море тільки з пірсу.
Також є прелік готелів, які мають басейни з морською водою, які ще й з підігрівом, що неймовірно зручно.
Чи користатись даною акцією – вирішувати Вам.
Нагадуємо. Акція триває на всі напрямки весна-літо-осінь 2019.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *