Тур 3 дні : “Шафранова Гуцулія” виїзд: 1-3.10 …

розміщено в: Без рубрики | 0

Колоритний тур “Шафранова Гуцулія”

1 – 3 жовтня та на протязі осені 2021 р.

*** КОРПОРАТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ ***

1 день

05:30 виїзд групи з м. Володимир-Волинський, 06:00 з м. Нововолинськ.
Зупинки на кава-чай, туалет.

11:00 Захоплююча пішохідна екскурсія історичною частиною Станіславова – Івано-Франківська.

Пам’ятки історії, архітектури, старовинні легенди, ретельно продуманий маршрут зроблять Вашу подорож незабутньою. Це одне з небагатьох міст, де практично невзмінному вигляді збереглася 49,5-метрова ратуша з позолоченим кілька років тому куполом і довколишньою Ринковою площею. Центр Івано-Франківська прикрашають бароковий єзуїтський костел, вірменська церква, діюча синагога і старі будинки, котрі схожі на іграшкові замки.

Обідній пікнік на природі

14:00 Відвідуємо Шешорські сріблясті водоспади.

Сріблясті водоспади розташовані в с.Шешори, Косівського району, що на Івано-Франківщині. Відмітимо, що с. Шешори разом із Сріблястими водоспадами є одним із найвідвідуваніших туристами місць Прикарпаття. Розмістились Шешорські сріблясті водоспади на р. Пістинька, котра є правою притокою р. Прут. Водоспади є каскадними, — три каскади. Води річки Пістинька поздовж кілька сотень метрів рухаються по масивних брилах пісковиків та утворюють два паралельні між собою водоспади, висотами 3 і 5 м. Ці водоспади носять ім’я Великий та Малий Гук. Назва їх пішла завдяки їхньому гучному шумові, а від променів сонця їхні бризги особливо виблискують, надаючи яскраво-срібного забарвлення струменям води. На основі цього й пішла назва Сріблясті водоспади.

16:00 Відвідуємо с. Яворів.

Українське село, яке по праву рахується столицею давнього гуцульського ремесла – ліжникарства.

Ми відвідаємо майстра, якій розкаже та покаже нам, як виготовляються ці м’які та пухнасті вовняні вироби, а також дозволить усім бажаючим йому допомогти. Це унікальна можливість наблизитися до традицій гуцулів, поспілкуватися з місцевими мешканцями та придбати собі подарунок на пам’ять по цінах виробника. Ліжник — плетений руками виріб з овечої шерсті. Гуцульські ліжники використовується як ковдра, покривало, килим, ним застеляють лавки, бричкі, санки, взимку вкривають коней. Ліжник дуже теплий та має цілющі властивості. Виставка виробів із овечої вовни на продаж (шкарпетки, рукавиці, ліжники, гобелени, килими, безрукавки).

19:00 збір та виїзд групи на ночівлю.

19:20 поселення в “гуцульські садиби зеленого туризму”. Вечеря. Відпочинок

* Факультативно: Купання в чанах з запашними карпатськими травами. Гірський клімат, та чисте повітря доповнюють незабутній відпочинок. Приємна і екзотична СПА-процедура організована на відкритому повітрі в спеціальному приміщенні з чудовими краєвидами.

Карпатський чан – це великий чавунний казан, який знизу підігрівається ватрою, а вода у ньому 40-45 градусів. Для наповнення чану беруть чисту джерельну воду і заварюють трав’яні відвари, це чудово сприяє покращенню імунітету, робить заспокійливу дію на організм, регулює тиск, покращує стан шкіри. Особливо корисно після процедури зануритися у холодну воду. Тож ви можете сміливо спробувати і цілющу силу Чорного Черемоша, який плине за декілька кроків від чану.

2 день

08:00 сніданок. 09:30 виїзд групи на екскурсійну програму.

Верховина, яка повністю виправдовує свою назву, тому що тільки нижня його частина знаходиться на висоті 620-640 м над рівнем моря, а решта – ще вище у горах. Це етнографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів.

Неймовірна подорож на Полонину Крента (Кринта) або Ігрець – розташована на висоті близько 1300 м над рівнем моря у Гринявських горах на гірському хребті Кринта-Скупова.

Звідси відкриваються захоплюючі краєвиди на Чорногірський хребет, де на верхах ще на початку літа лежить сніг. А дорогою на гору Крента ростуть лісові ягоди, лікарські трави та повсякчас зустрічається білий гриб. Тут, на високій полонині протягом літа живуть пастухи та випасають корів, з молока яких виготовляють екологічно чисті молочні продукти. Тут, на полонині Кринта, збережено традицію гуцульського сироваріння. З пізньої весни до ранньої осені на полонині Крента (Кринта) варять на відкритому вогні у великому казані справжній гуцульський сир – вурду та будз. А потім кладуть його під дах, щоби він відпочив, прокоптився та набув аромату, за який його так цінують шанувальники.

Програма екскурсії на полонину Кринта або Ігрець:

10:00  Виїзд з смт. Верховина грунтовою дорогою комфортабельним позашляховиком ГАЗ 66 або Джипами.

Долиною Жаб’євського потоку піднімаючись у високогірний присілок Плай (930м н.р.м.)

11:00 Початок пішого переходу на вершину г. Кринта (1300м.н.р.м), по дорозі збираємо білі гриби, малину. Провідник покаже і навчить Вас збирати гриби.

12:30 Відпочинок на вершині гори Кринта. Розповіді та пізнавальна інформація про вершини Чорногірського хребта. Фотографування.

13.00 Відвідування стаї (Колиби) де пастухи у літній період живуть і випасають корів, а з молока варять на відкритому вогні у казані справжній гуцульський сир, який кладуть на горище щоб він прокоптивси, аж потім з нього роблять знану гуцульську бринзу. На Полонині роблять два види сиру: будз і вурда. Вурда вариться із сироватки з додаванням свіжого молока. Вона має солодкуватий присмак і за смаком нагадує сир Фета.

14:00 Смачний обід на висоті 1300 м н.р.м. Дегустація сиру вурди та бриндзи.

14:30 Вільний час.

16:30 Організоване сходження до підніжжя г. Кринта та виїзд в у Верховину

18:00 Прибуття у Верховину та відвідання Гуцульської пивної броварні. А пивоманам особливо смакуватиме живе пиво “Верховина”, що зварене із якісного баварського солоду та хмелю на кришталевій карпатській воді. Тут можливо спробувати та придбати 4 сорти пива карпатського та верховинські настоянки.

18:30 прибуття у “гуцульські садиби зеленого туризму”. Вечеря. Відпочинок

* Факультативно: Купання в чанах з запашними карпатськими травами. Гірський клімат, та чисте повітря доповнюють незабутній відпочинок. Приємна і екзотична СПА-процедура організована на відкритому повітрі в спеціальному приміщенні з чудовими краєвидами.

Карпатський чан – це великий чавунний казан, який знизу підігрівається ватрою, а вода у ньому 40-45 градусів. Для наповнення чану беруть чисту джерельну воду і заварюють трав’яні відвари, це чудово сприяє покращенню імунітету, робить заспокійливу дію на організм, регулює тиск, покращує стан шкіри. Особливо корисно після процедури зануритися у холодну воду. Тож ви можете сміливо спробувати і цілющу силу Чорного Черемоша, який плине за декілька кроків від чану.

3 день

08:00 сніданок. 09:00 виїзд групи на екскурсійну програму.

Відвідуємо музей Старожитностей Гуцульщини.

Це приватний музей Ярослава Зеленчука, що знаходиться в мальовничому селі Криворівня. Музей цікавий змістовною та сповненою любові до рідного краю екскурсією, великою колекцією давніх речей, старожитностей, що дбайливо та впорядковано зібрані на полицях музею.

В гості до хати “Діда Іванчика – Дідова Аптека”, дегустація цілющих чаїв та настоянок у лікувальних цілях.

Туристи зможуть побачити велику кількість, цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними.Також ви почуєте історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, та їхнє застосування. Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок, із загадковими гуцульськими назвам.

Форельне господарство (риболовля) / Обід – комплекс ставків, які призначені для ловлі форелі. А також Вашу власноруч свіжо виловлену форель, приготують в місцевій колибі. Обід зі страв гуцульської кухні.

Відвідуємо Микуличинська пивоварня + придбання справжніх гуцульських сирів. 

(Саме у маленькій приватній пивоварні, ми можемо спробувати та придбати свіже-карпатське пиво, а саме 4 види: світле, темне, пшеничне та медове).

17:00 Повернення додому. Зупинки на кава-чай, «підвечеряти».

23:00 прибуття у м. Нововолинськ, 23:30 м. Володимир-Волинський.

——————————————————————————————————————————————————————————————-

Вартість: 2250 грн./ос.

——————————————————————————————————————————————————————————————-

ЗНИЖКА !!! Для окремих груп: 7 туристів + 1 турист зі знижкою 50 %.

ЗНИЖКА !!! Для окремих груп: 19 туристів + 1 турист безкоштовно.

ЗНИЖКА !!! 100 грн. за відеовідгук про роботу ТФ “Панова Тревел”.

*** Деталі про “ЗНИЖКУ” можна отримати по телефону або у офісі ТФ “Панова Тревел” ***

діти до 6 років – знижка

У вартість входить: проїзд автобусом єврокласу (Опель Віваро або Мерседес Спрінтер) згідно програми, проживання 2-3-х місних номерах (санвузол на 2 номери), екскурсії по програмі, поїздка вантажівкою ГАЗ 66 (джипи) на полонину Кринта або Ігрець, дегустація сиру, страхування, супровід trevel-гідом, гарний настрій.

У вартість не входить: вхідні квитки у туристичні обєкти, харчування (сніданок 80 грн., обід 120 грн., вечеря 120 грн.), факультативні екскурсії, вхідні квитки в музеї.

========================СКАЧАТИ ТУР=========================

Для замовлення туру, Ваші дії:

1. Потрібно оплатити завдаток 1000 грн. за 1 особу.
2. Завдаток:
– оплатити у офісі ТФ Панова Тревел.
– оплатити (для юридичних осіб) на рахунок ФОП Зусько Павло Петрович,
ПАТ “Укрсиббанк”, р/р UA803510050000026007431706500, МФО 351005, ЄДРПУ 3193019533
– оплатити (для фізичних осіб) на рахунок Зусько Павло Петрович,
ПАТ КБ “ПриватБанк”, Номер картки 4149 4991 4600 1779
3. Повідомити (через Email, Viber, Instagram…) дані туриста: П. І. П., рік/місяць/дата народження, прописка,
контактний мобільний номер туриста.
4. Після отримання завдатку, ми ТФ Панова Тревел, висилаємо підтвердження бронювання туру (на Email, Viber, Instagram…)

ВАЖЛИВО !!! Тур відбувається при наборі групи 7-8 осіб.
У разі не набору групи ми повертаємо завдаток або переброньовуємо туриста на інші дати.

<<< Наші тури ми здійснюємо комфортабельним пасажирським транспортом >>>
<<< Бус Опель Віваро на 8 осіб або Мерседес Спрінтер на 18-20 осіб >>>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *