Святковий Тур : 2 дні : “До Святого Миколая” виїзд : 17-18, 19-20.12…

розміщено в: Без рубрики | 0

Святковий та пізнавальний тур “До Святого Миколая”
у Карпати – Верховинський район

18 – 19, 21 – 22, 23 – 24, 25 – 26, 28 – 29 грудня

та на протязі січня та лютого 2022

*** КОРПОРАТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ *** 

1 день

05:00 – виїзд з м. Ковель ч/з м. Володимир-Волинський, м. Нововолинск. Переїзд до Івано-Франківська.

Захоплююча пішохідна екскурсія історичною частиною Станіславова – Івано-Франківська. Пам’ятки історії, архітектури, старовинні легенди, ретельно продуманий маршрут зроблять Вашу подорож незабутньою. Це одне з небагатьох міст, де практично невзмінному вигляді збереглася 49,5-метрова ратуша з позолоченим кілька років тому куполом і довколишньою Ринковою площею. Центр Івано-Франківська прикрашають бароковий єзуїтський костел, вірменська церква, діюча синагога і старі будинки, котрі схожі на іграшкові замки.

Переїзд в село Пістинь, що біля Косова – унікальний куточок мальовничих Українських Карпатах, де посеред зелених Покутсько-буковинських гір та невеличких дерев’яних гуцульських садиб живе і творить свої добрі справи такий же справжнісінький Миколай Чудотворець. Святий Миколай невтомно працює в своєму обійсті цілісінький рік: приймає кореспонденцію, відписує дітям і дорослим на листи, рахує добрі та збитошні вчинки всіх українських дітей, і, на сам кінець – добрих півроку напаковує свої скриньки та сховки, мішки та горшки, кишені та комини різноманітними подарунками!

Переїзд в Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на кілька кілометрів уздовж бурхливої ​​гірської річки Пістиньки, відомої своїми Срібними водоспадами, а один з них – Шешорський гук, який ми обов’язково відвідаємо, вважається одним з найкрасивіших водоспадів у Карпатах.

Поселення у садибі зеленого туризму. Вільний час. Факультативно: баня та чани!

2 день

Сніданок. Звільнення номерів.

Хата-музей «Тіні забутих предків». Під час екскурсії ви познайомитеся з історією зйомок фільму «Тіні забутих предків». Почуєте цікаві розповіді і невідомі факти пов’язані з фільмом та з людьми, що створили цей шедевр кіно.

Музей гуцульської магії. Тут ми дізнаємося про легендарного мольфара Нечая, котрий помер у липні 2011 року, а прославився тим, що чи не першим продемонстрував своє уміння на публіці під час першого фестивалю «Червона рута», утримувати ясну сонячну погоду за допомогою магічних ритуалів. З того часу до нього приходило багато людей, які бажали вилікуватися від різних недуг або дізнатися своє майбутнє. Також почуємо і про інших гуцульських магів, гадєрів і ворожбитів, про їхні непересічні вміння і таємниці.

Найцікавіший музей-хата  ТРЕМБІТАРЯ Миколи Ілюка. Тут для нас відкриється чудова панорама на Верховину. Також ми зіграємо на легендарній трембіті. Почуємо цікаві розповіді про життя і побут гуцулів, за їхні звичаї та традиції. Ну ї звичайно пан Микола зіграє нам на різних цікавих музичних інструментах та повеселить цікавими розповідями!

Пізній обід в Колибі. Повернення додому!

22:30 прибуття у м. Нововолинськ, 23:00 Вол.-Волинський, 00:00 м. Ковель

——————————————————————————————————————————————————————————————-

Вартість: 1400 грн./ос.

* діти до 6 років – знижка

У вартість входить: проїзд автобусом єврокласу (Опель Віваро або Мерседес Спрінтер), проживання 2-3-х місних номерах, екскурсії по програмі, страхування, супровід trevel-гідом.

У вартість не входить: харчування (60 – сніданок, 90-130 – обід, 110 – вечеря), вхідні квитки (резиденція Св. Миколая 30/20 грн, музей “Тіні забутих предків” 25/20 грн., музей “Гуцульської магії” 25/20 грн., музей Іллюка 25/20 грн.), факультативні екскурсії.

========================СКАЧАТИ ТУР=========================

Для замовлення туру, Ваші дії:
1. Потрібно оплатити завдаток 1000 грн. за 1 особу.
2. Завдаток:
– оплатити у офісі ТФ Панова Тревел.
– оплатити (для юридичних осіб) на рахунок ФОП Зусько Павло Петрович,
ПАТ “Укрсиббанк”, р/р UA803510050000026007431706500, ЄДРПУ 3193019533
– оплатити (для фізичних осіб) на рахунок Зусько Павло Петрович,
ПАТ КБ “ПриватБанк”, Номер картки 4149 4991 4600 1779
3. Повідомити (через Email, Viber, Instagram…) дані туриста: П. І. П., рік/місяць/дата народження, прописка,
контактний мобільний номер туриста.
4. Після отримання завдатку, ми ТФ Панова Тревел, висилаємо підтвердження бронювання туру (на Email, Viber, Instagram…)

ВАЖЛИВО !!! Тур відбувається при наборі групи 8-10 осіб.
У разі не набору групи ми повертаємо завдаток або переброньовуємо туриста на інші дати.

<<< Наші тури ми здійснюємо комфортабельним пасажирським транспортом >>>
<<< Бус Мерседес Спрінтер на 10-18-20 осіб >>>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *