

ДОЛИНА ТЮЛЬПАНІВ + ЧЕРНІВЦІ
- У програмі “Маленький Париж” – місто Чернівці
- Джуринський водоспад та краєвид на річку Дністер
- Комфортне проживання
- Міні-група 10-12 осіб
05:00 виїзд з м. Нововолинська / м. Володимир. 06:30 - виїзд з м. Луцька. Зупинки на сніданок (АЗС або паркінг).
Переїзд в с. Нирків де з навколишніх пагорбів відкривається чарівний краєвид з дивовижною панорамою на Червоногородський палац, що був найкрасивішим на території Речі Посполитої, побудований за тодішнім останнім словом моди в італійському стилі!
Неподалік замку також є неймовірної краси Джуринський водоспад. Його велич та могутність не залишає свідомість без вражень. Водоспад має висоту 16 метрів (п’ятиповерховий будинок) та ширину 20 метрів, та по праву вважається найгарнішим і найбільший водоспад рівнинної території України.
За хорошої погоди відвідуємо с. Хрещатик де відкривається запаморочливий краєвид на м. Заліщики та підкову р. Дністер.
Щоб побачити красиві тюльпанові поля вже нема потреби їхати до Голландії, адже неподалік від Чернівців, щороку зацвітає понад п’ятдесят сортів яскравих та різнокольорових квітів, що заворожують своєю красою. Долина буяє упродовж 10-12 днів, отож не зволікайте і встигніть помилуватися цими квітами які є символами багатства і знатності.
Переїзд в с. Бояни, поселення у готель. Вечеря, вільний час.
08:30 Сніданок, звільнення номерів. Переїзд у м. Чернівці.
Оглядова пішохідна екскурсія по історичній частині Чернівців. Під час екскурсії Ви познайомитеся з історією та міським середовищем минулої епохи Чернівців, поринете в атмосферу багатонаціонального міста стародавньої імперії Габсбургів, а також побачите кращі зразки європейської архітектури XIX – початку ХХ ст, музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської, міську ратушу, Кафедральний собор Святого Духа, «будинком з левами», будинок-корабель, який з кінця XIX в. немов пливе серед вулиць Чернівців та багато іншого.
Чернівці - називають маленьким Парижем і ви в цьому переконаєтеся на власні очі.
Також, ми відвідаємо колишню Резиденцію буковинських митрополитів (зараз це головний корпус Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича). Під час екскурсії Ви побачите головний корпус резиденції і відвідаєте розкішні зали, в яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей і де відбувалися єпархіальні засідання. Український Гарвард включений до світової спадщини ЮНЕСКО.
Після завершення всіх екскурсій у вас буде вільна година, для того щоб самостійно прогулятися і зануритися в атмосферу чарівного міста.
Повернення додому.
22:00 - орієнтовне прибуття до м. Луцька. 23:30 - орієнтовне прибуття у м. Володимир / м. Нововолинськ.
Автобуси марки Мерседес Спрінтер / Фольцвагент Крафтер 2008-2015 років. Автобуси на 12-21 пасажирське місце. Зручні, широкі, м’які та розкладні крісла, TV, USB зарядки, аудіо-мікрофон та музика по салону, 2 додаткові пічки на зимовий період та загальний кондиціонер на літні період, панорамні вікна зі шторками, багажник для речей.
Важливо!
1. Тур відбувається при наборі групи 10-12 осіб.
2. У разі не набору групи ми повертаємо завдаток або переброньовуємо туриста на інші дати.
3. ТФ “Панова Тревел” у праві змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг або в залежності від скадності погодніх умов, які унеможливлюють здійснити пасажирське перевезення у звязку з повенями, потопами, бурями та ін.
Вартість: 1450 грн. / особи
* діти до 6 років – безкоштовно (без надання місця в автобусі та ночівлі, при бронюванні двох дорослих)
У вартість входить: проїзд автобусом єврокласу (Мерседес Спрінтер), проживання 2-3-х місних номерах (санвузол у номері), екскурсії по програмі, страхування, супровід гіда-керівника, гарний настрій.
У вартість не входить: вхідні квитки по програмі, харчування, факультативні екскурсії, надання транспорту не по програмі.
Для замовлення туру, Ваші дії:
1. Потрібно оплатити завдаток 1000 грн. за 1 особу.
2. Завдаток:
– оплатити (для юридичних осіб) на рахунок ФОП Зусько Павло Петрович, ПАТ “Укрсиббанк”, р/р UA803510050000026007431706500, МФО 351005, ЄДРПУ 3193019533
– оплатити (для фізичних осіб) на рахунок Зусько Павло Петрович, ПАТ КБ “ПриватБанк”, Номер картки 4149 4991 4600 1779
3. Повідомити (через Email, Viber, Instagram…) дані туриста: П. І. П., рік/місяць/дата народження, прописка, контактний мобільний номер туриста.
4. Після отримання завдатку, ми ТФ Панова Тревел, висилаємо підтвердження бронювання туру (на Email, Viber, Instagram…)