ЕКСПЕДИЦІЯ КАРПАТАМИ
- перлина високогір’я Карпат – озеро Синевир
- максимум туристичних об’єктів за 2 дні
- ночівля у гуцульській приватній садибі / котеджі
- смачні сніданки та вечері
05:20 виїзд групи з м. Володимир / м. Нововолинськ, м. Луцьк, ч/з м. Червоноград та м. Горохів. Зупинка на сніданок (АЗС або паркінг)
Відвідуємо музей Центр спадщини Вигодської вузькоколійки
Інтерактивна експозиція знайомить відвідувачів з природніми особливостями регіону та екосистемою Карпат в цілому. Тут можна пізнати історію деревообробної промисловості та роботи вузькоколійної залізниці Вигоди. В залі центру зберігається раритетний паровоз, розміщені макет Вигодської вузькоколійки, взірці стовбурів дерев, конструкції з ланцюгів живлення та багато інших цікавинок. Експозиція центру презентує також культурний аспект місцевості, його етнографічні набутки та плоди творіння народних умільців.
11:00 Поїздка Карпатськии трамвайчиком
Як пізнати гори Карпати в усій красі? Дуже просто. Любуватися бурхливими потоками річок і пити цілющу воду, прямо з джерела, дихати гірським повітрям, змішаним з ароматами трав і квітів. Познайомитися з історією, традиціями та культурою українців-горян бойків можна під час мандрівки Карпатським трамвайчиком.
Карпатський Трамвайчик – по суті міні-потяг, який їде по вузькоколійній лінії шириною всього 70 см. Складається з паровозика, двох вагончиків і відкритої платформи. До речі, в Європі вузькоколійні маршрути дуже люблять туристи. А це значить, що нам, українцям, пощастило мати у себе такий раритетний вид екскурсійного транспорту.
Як відбувається поїздка? Карпатський Трамвай виїжджає з селища Вигода та курсує вздовж річки Мізунки, тихо і неспішно. Повз пропливають будиночки місцевих жителів, поля, лісові галявини і береги річок. У цій ідилії, під характерний стукіт коліс, мандрівники насолоджуються красою первозданної природи, роблять фотознімки. Під час зупинок спускаються до цілющого джерела, дивляться на водоспади і купаються в гірській, прозорій, як кришталь, воді. Вагончики добре радіофіковані. По дорозі екскурсовод розповідає цікавинки, в яких реальні події та легенди сплітаються в одну чудернацьку картину.
Обідній перекус під час поїздки трамвайчиком.
Канатно-крісельна дорога на гору Маковиця 750 м.
Міжгір’я, мальовниче карпатське містечко, неподалік від якого знаходиться гора Маковиця 750м., піднятися на неї можна на канатно-крісельному підйомнику. З вершини гори відкриваються чудові панорами карпатських хребтів Боржава та Ґорґан, а також меандри ріки Ріки.
18:00 збір та виїзд групи на ночівлю.
19:00 поселення у “гуцульські садиби зеленого туризму”. Вечеря. Ночівля.
* факультативно : купання у гарячих чанах, баня, сауна.
08:00 сніданок.
09:00 виселення та виїзд групи на екскурсійну програму.
Міжгірський перевал. Огляд карпатських відбірних пейзажів чекає на Вас, фотосесія та продовжуємо далі екскурсію. Колись Міжгірський перевал служив прикордонною зоною відразу трьох країн: Чехословаччини, Румунії та Польщі.
Відвідуємо цікавий контактний зоопарк "Долина вовків".
Приватний зоопарк зібрав колекцію звірів : леви, тигри, три види вовків, лама, олені, косулі, вісьлюки, верблюди, рись, а також декілька ставків королівської та райдужної форелі.
Озеро Синевір. Його ще називають «Морським Оком». Якщо подивитися на нього з висоти пташиного польоту, водойма нагадує райдужну оболонку ока, а острів схожий на зіницю. І якщо дивитися з висоти , то відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладь у зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене ялинами, смереками і буками. Вода в озері настільки чиста, що можна побачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже і легке, наповнене ароматом хвої і дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера: 10-12 метрів, максимальна 24 м. В озері можна побачити струмкову, озерну і райдужну форель, риба гольян, харіус. А на березі озера в альтанці є незамерзаюче джерело з цілющою водою. Озеро виникло у післяльодовиковий період, йому вже близько 10 тисяч років.
Обід зі страв закарпатської кухні в колибі.
Реабілітаційний центр бурих ведмедів (Національний природний парк “Синевір”).
Тут працівники центру займаються благородною справою – повертають до нормального життя косолапих велетнів, що потерпали від жорстокості людини. Тварини заново вчаться жити в барлогах, а не в клітках, полювати, ловити рибу й розважатися. Спостерігати за їх забавами неймовірно цікаво не лише дітям, а й дорослим. До речі, ведмедів звідси нікуди не забирають. Вони доживають свого віку на волі серед розкішних карпатських лісів заповідника.
Зупинка на фото-паузу - Водоспад Білий Звір.
На відрізку дороги між Синевиром та Синевирською Поляною. Водоспад спадає зі скелястого схилу гори, з-поміж смерек і буків, переливаючись по камінню, перетворюється в шумовиння – з прозорої на білу – створюючи неперевершену красу. А навколо – ліс… Білий Звір мінливий за характером.
Повернення додому.
22:00 прибуття м. Володимир / м. Нововолинськ, м. Луцьк.
Автобуси марки Мерседес Спрінтер / Фольцвагент Крафтер 2008-2015 років. Автобуси на 12-21 пасажирське місце. Зручні, широкі, м’які та розкладні крісла, TV, USB зарядки, аудіо-мікрофон та музика по салону, 2 додаткові пічки на зимовий період та загальний кондиціонер на літні період, панорамні вікна зі шторками, багажник для речей.
Важливо!
1. Тур відбувається при наборі групи 10-12 осіб.
2. У разі не набору групи ми повертаємо завдаток або переброньовуємо туриста на інші дати.
3. ТФ “Панова Тревел” у праві змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг або в залежності від скадності погодніх умов, які унеможливлюють здійснити пасажирське перевезення у звязку з повенями, потопами, бурями та іншими стихійними лихами, військовим станом який обмежує пересування на областях або регіонах.
4. При внесенні завдатку, турист надає інформацію, яка не є публічною, а тільки для оформлення страхування.
5. Розсадка у автобусі відбувається зігдно послідовності бронювання та оплати туру. Тобто, хто найперший забронював тур – отримує місце № 1.
Вартість: 2400 грн. / особи
* діти до 5 років – безкоштовно (без надання місця в автобусі та проживання, при бронюванні двох дорослих).
* діти 5-8 років – окреме місце в автобусі і місце на ночівлю – 10% знижка
* діти від 9 років – повна оплата туру
У вартість входить: проїзд автобусом єврокласу (Мерседес Спрінтер), проживання у садибі / котеджі 2-3-х місних номерах (санвузол у номері / на 2 номери), екскурсії по програмі, страхування, супровід гіда-керівника, гарний настрій.
У вартість не входить: вхідні квитки по програмі (Трамвайчик – 200 грн./ос., озеро Синевир – 60/30 грн., центр реабілітації ведмедів – 60/30 грн.), харчування (сніданок 120-150 грн./особа, вечеря 180-220 грн./особа, обід – 80-250 грн./особа), факультативні екскурсії, надання транспорту не по програмі.
Для замовлення туру, Ваші дії:
1. Потрібно оплатити завдаток 1000 грн. за 1 особу.
2. Завдаток:
– оплатити (для юридичних осіб) на рахунок ФОП Зусько Павло Петрович, ПАТ “Укрсиббанк”, р/р UA803510050000026007431706500, ЄДРПУ 3193019533
– оплатити (для фізичних осіб) на рахунок Зусько Павло Петрович, ПАТ КБ “ПриватБанк”, Номер картки 5168 7451 7737 0480
– оплатити (для фізичних осіб) на рахунок Зусько Павло Петрович, АТ “МоноБанк”, номер картки 5375 4114 1699 06740
3. Повідомити (через Email, Viber, Instagram…) дані туриста: П. І. П., рік/місяць/дата народження, прописка, контактний мобільний номер туриста.
4. Після отримання завдатку, ми ТФ Панова Тревел, висилаємо підтвердження бронювання туру (на Email, Viber, Instagram…).
5. У разі відмови Замовника (осіб, що з ним подорожують) від туру після оплачених туристичних послуг (завдатку), Виконавець застосовує по відношенню до Замовника штрафні санкції, а саме: відмова від 40 днів до початку туру і більше – штраф у розмірі 20%, відмова від 40 до 20 днів до початку туру – штраф у розмірі 40%, відмова від 20 до 14 днів до початку туру – штраф у розмірі 80%, відмова від 14 днів чи менше до початку туру (неприбуття) – штраф у розмірі 100%.
У всіх випадках від загальної суми Договору.